Oblastní nemocnice Příbram dnes otevřela odběrové centrum

Na parkovišti u hlavního vstupu do areálu II na Zdaboři. Odběrové centrum pro testy onemocnění Covid 19.

Oblastní nemocnice Příbram dnes otevřela odběrové centrum

Přílohy

TZ-Odberove-centrum_31-3-2020.pdf

PDF dokument PDF dokument
Velikost 136,55 kB

Podrobnosti o vložení záznamu

Datum vložení: 31. 3. 2020 8:00